Blog

Mutfak İçin Detaylar
23.11.2019

Mutfak İçin Detaylar

Planlama ve dekorasyon işi profesyonel bir mutfakçının yardımına ihtiyacınız olduğunu gösterir.
Daha Fazlası
Neden Modüler Mutfak?
23.11.2019

Neden Modüler Mutfak?

Modüler mutfak gövde, kapak, taç, baza, tezgah, duvar panosu, süpürgelik, aksesuar vs. elemanlardan oluşan farklı ölçülere sahip modüllerin bir araya getirilmesiyle her mutfak ölçüsü ve formuna göre bambaşka dizayn ve tarzlarda tasarlanmaktadır.
Daha Fazlası
Neden Ankastre Ürün?
23.11.2019

Neden Ankastre Ürün?

1990'lı yılların başında Türk tüketicisi ankastre ürünlerle tanıştı. mutfakta farklı renkleri ve estetik tasarımıyla mobilya ve beyaz eşya ürünleri arasında mükemmel uyumu yaratan ankastre ürünler hızla yaygınlaşmaya başladı.
Daha Fazlası

Mopa Mutfak

Türkiye'de ilk defa birçok ahşap ürün arasında mutfak üretmek yerine, yalnızca mutfak üretmek fikri ile yola çıkan Mopaş A.Ş., marka tescil yöntemi ile modüler mutfak üretiminde markalı satış fikrini de ilk ortaya koyan firmalardandır.

MOPA MUTFAK ailesi artık Türkiye'nin dört bir yanında ve Kıbrıs'ta mutfak satış mağazalarında sizlere konusunda uzman mimar, tasarımcılar, ağaç end. mühendisleriyle, ehil üretim ve montaj kadrolarıyla hizmet götürüyor. MOPA mutfak sektöründe Türkiye'nin mutfak markasına Başkent'ten açılan penceredir.
Devamı
Mopa Mutfak