Kurumsal

1989 yılında başlamış olduğum iş hayatıma, 1991-1992 yılları arasında MOPA ailesi ile tanışarak devam ettim. 1992 yılının Kasım ayında Mithatpaşa - Küçükyalı'da başladığımız bayilik sürecimiz Karşıyaka - Girne'de devam etti. Daha sonra tekrar Küçükyalı ve tekrar Karşıyaka - Yalı olmak üzere 4 farklı mağazada bugünlere geldik.

Gerek 1992'den beri sattığımız ürünleri ve müşteri memnuniyeti, gerekse kullanıcısı olmam, Mopa bayiliğini bunca senedir sürdürmemde beni ne kadar haklı kıldığını siz tahmin edin. Ve hala haklı bir gururla ve yaptığım işten çok büyük zevk alarak güvenle sunduğum bu ürünlerle müşterilerime hizmet vermeye devam ediyorum. Aynı zamanda da ne kadar doğru bir seçim yaptıklarına dair örnekler veriyorum.

Mesleğim gereği işimi en estetik, en kullanışlı ve en doğru malzemeyle sunmak; bu benim tarzım. Müşterilerime doğru yerde doğru masraflar yaptırmak ve yaşam tarzlarına güzellik katmalarına yardımcı olmak en büyük zevkim. Bir projeyi sıfırdan yaratmak ve ona şekil vermek, onu özenle tamamlamak ve yıllarca bu eseri her gün görebilmek, benim için büyük bir heyecan ve onur kaynağıdır. Ve daha da önemlisi, bu eserlere sahip olan müşterimle sağlam temellere dayanan kalıcı dostluklar kurmaktır.

İşim; yalnız mutfak ve banyo tasarımı ile sınırlı olmayıp, diğer tüm mekanların da tarzım olan estetik ve kullanışlılık doğrultusunda en iyi dizaynı oluşturup uygulamaktır. Aynı modern teknolojinin sağladığı yenilikleri kullanmamız, bizi her seferinde daha kaliteli, kusursuz hizmete teşvik etmiştir. Aynı zamanda mesleki tecrübem ve yapmış olduğum işler haklı gururumu ortaya sermektedir. Ve bu da benim yaşam biçimimdir. Yaptığı işini seven, taahhütleri zamanından önce yerine getiren, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmanın avantajlarını yaşamaktan ve sizlere yaşatmaktan kıvanç duyuyorum. Yeni projelerimizde de bu güveni ve heyecanı sizlerle paylaşmak istiyorum...

İhtiyacınız olan yeni bir projeyle tanışmak ümidiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

MİM. KERİMAN TATARLAR