Mutfak İçin Detaylar

Mutfak İçin Detaylar

Planlama ve dekorasyon işi profesyonel bir mutfakçının yardımına ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Güvenebileceğiniz bir firma ile çalışmalısınız. Bunun için mağazanın konumu, teşhir kalitesi, profesyonel tavır, verilen ön hizmet ve bilgilendirme size rehber olacaktır. Sizin talep ve zevkleriniz doğrultusunda mutfağınızın ölçüsü alınıp rölevesi çıkarılarak estetik ve işlevsel projelendirme yapılacaktır.

Mutfağınızın size özel olmasını istiyorsanız mutfakçınızla mümkün olduğunca fazla iletişim içinde olmalısınız. Kullanım alışkanlıklarınız, cihaz tercihleriniz, aksesuar kullanımı konusundaki yöneliminize ilgili olarak bilgilendirin. Böylelikle mutfağınız daha çok sizin için size özel olacaktır.

Mutfakçınızla bir planlayıcı olarak proje ve ödeme koşullarında mutabık kaldıysanız sizin için de bir dosya hazırlamalı. Nasıl bir mutfağa sahip olacağınızla ilgili tüm detaylar bu dosyada belirtilmelidir.

Siparişiniz gerçekleşmiş ve size daha önce bildirilen süre içinde modüller tedarik edilerek gelmiştir; yaşamınıza renk katacak mutfağınız ehliyetli ellerde montajı yapılarak size teslim edilecektir. Mutlu mutfağınızı güle güle kullanın.