Neden Modüler Mutfak?

Neden Modüler Mutfak?

Modüler mutfak gövde, kapak, taç, baza, tezgah, duvar panosu, süpürgelik, aksesuar vs. elemanlardan oluşan farklı ölçülere sahip modüllerin bir araya getirilmesiyle her mutfak ölçüsü ve formuna göre bambaşka dizayn ve tarzlarda tasarlanmaktadır.

Mimari bir bakış açısı ve profesyonelce tasarlanmış mutfaklar kullanıcılarına kolaylık, konfor ve mutluluk sağlamaktadır. Mutfağınızın yapısına göre farklı sistem, tel raf ve kiler sepetleri, kalkar, katlanır ve daha birçok kapak açma yöntemleri modüler mutfağın nimetlerindendir.

İleri teknoloji ile üretilmiş ürünlerin farklı bütçelere göre düşünülmüş seçenekleri aslında teknik olarak bir kalite farklılığı da içermez. Ve en önemlisi size hazırlanan projenin tutarı içerinde kullanılan modül ve ürünlerin liste fiyatlarının toplamından oluşur. Bu da satın almadığınız ürünün tutarını asla ödemediğiniz anlamına gelir.

Mutfağınız metreyle alınacak bir kumaş veya metrekareyle tanımlanacak bir halı değil, fonksiyonları olan, işlevsel hizmet üreten, sizi tanımlayan sizden bir parçadır.